STREFA RELAKSU

Nasi Specjaliści

Justyna-G-150x150

Justyna Danuta Gęsikowska – Naturopatia, Kinezjologia, Biorezonas

 

Specjalizuję się głównie w technikach rozluźniających napięcia i blokady wywołane przewlekłym stresem.

Przywracają one harmonię i naturalny przepływ energii w ciele na wszystkich poziomach.  Oprócz pracy w obrębie struktury ciała fizycznego, docierają one m.in. do zapisów transgeneracyjnych, zniekształconych wzorców, blokujących przekonań.

W bardzo łagodny i skuteczny sposób pomagają usunąć zarówno fizyczną (ból, choroba) jak i emocjonalną traumę z pamięci komórkowej (pamięci ciała) a co za tym idzie przywrócić spokój i harmonię w życiu.

Michał Gliwicz – masaż Kobido

Kluczem odmłodzenia są mocne dłonie, terapeutyczny dotyk i doskonała technika – to moje motto. Terapiami manualnymi interesuję się od 15 lat. Robiąc masaż Kobido moim klientkom,  obserwuję widoczne efekty już po pierwszym zabiegu, co daje mi dużą satysfakcję. Właśnie dlatego wyspecjalizowałem się tylko w tym rodzaju masażu uzyskując poziom Master. Dyplom uzyskałem w Studiu Terapii Manualnych Witolda Pyrkosza w Warszawie.

Radosław Januszkiewicz – masaż shiatsu, terapia manualna, Health & Life Coaching, RMP – Raise Motivation Profil 

Człowiek jest w centrum mojego zainteresowania, pracuję zarówno na planie fizycznym jak i psychicznym, stosuję japoński masaż shiatsu  i miękką terapię manualną, specjalizuje się w psychosomatycznych efektach stresu , przywracaniu prawidłowego funkcjonowania po chorobach i kontuzjach.

Sylwia Klimaszewska – Zen shiatsu,  shiatsu facelift

Sylwia to pełna pasji i energii specjalistka od holistycznego podejścia do człowieka. Głęboko zaangażowana w dostarczanie rozwiązań integrujących szerokie spektrum dbania o ludzkie zdrowie i samopoczucie. Rozumiane nie jako brak choroby, ale jako dobrostan i satysfakcję w obszarze fizycznym, psychicznym i duchowym.

Swoją praktykę opiera na solidnym przygotowaniu teoretycznym, wieloletnim doświadczeniu, uważności i empatii. Wierzy w zdrowienie i rozwój poprzez świadomą pracę z ciałem: ruch, dotyk, oddech, medytację i właściwą dietę.

Mariusz Kuryłek  – Fizjoterapeuta, specjalność tkanki miękkie oraz rozbrajanie mięśniowo powięziowe

Praca dotykiem za pomocą dłoni jest ogromnym darem dla nas w obecnym czasie, który jest niedoceniany. Wprawne dłonie potrafią skanować ciało i czytać z niego niczym mapy. W ten sposób poznaję historię ludzi i pomagam im odnaleźć drogę do domu. Nasza powięź zbiera i zapisuje informacje z naszego życia, niczym dysk twardy komputera. Emocje podczas istotnych wydarzeń życiowych mogą utknąć w ciele i powodować różnego rodzaju dysfunkcje.

 Ewa Majerska – terapia dźwiękiem

Absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie, autorka artykułów i audycji radiowych na temat muzykoterapii. Od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem jogi w Polsce, redaktor naczelna portalu Joga-joga.pl. Sesja terapii dźwiękiem, wewnętrzny delikatny „masaż” wywołany przez falę dźwiękową – jest to metoda pomagająca osiągnąć stan głębokiego relaksu za pomocą drgań wydobywających się z mis dźwiękowych oraz gongu tybetańskiego.  Działamy na trzech poziomach – fizycznym, energetycznym i duchowym.  Terapię dźwiękiem wykorzystuje się obecnie przy leczeniu i profilaktyce wielu schorzeń, szczególnie o podłożu psychosomatycznym. W niektórych krajach europejskich seanse terapii dźwiękiem są przepisywane na receptę i refundowane.

Agnieszka Rozpiątkowska  – masaż MER, masaż PeLoHa, Dotyk Motyla

Ukończyłam kursy masażu klasycznego, techniki MER mięśniowo-powięziowego rozluźniania energetycznego, masażu PeLoHa oraz masażu Dotyk Motyla. Sztuki masażu uczyłam się u Satyarthi Deva Peloquin w Integral Body Institute (MER), w Centrum Szkoleniowym Heros, Klinice Biozdrowia oraz od Danuty i Jerzego Adamczyków (Manawa Sztuka Dotyku). Doceniam każdą z tych metod masażu i chętnie podzielę się nimi z Wami. Moją intencją jest łączyć serce, umysł i ciało i pozwolić na swobodny przepływ pulsu życia, który jest w każdym z nas.

 

Więcej informacji o specjalistach znajdziesz na naszym profilu Booksy

Link: jogazoliborzstrefarelaksu.booksy.com

 

 

*płatność wyłącznie gotówką

Współpraca

Strefa Relaksu w Szkole Joga Żoliborz

Szkoła Joga Żoliborz w Warszawie, zlokalizowana na Żoliborzu Artystycznym zaprasza do współpracy osoby zainteresowane nowatorskimi formami prowadzenia prywatnej praktyki terapeutycznej z zakresu: Ajurweda, Medycyna Chińska, Terapia dźwiękiem, Aromaterapia, Kinezjologia, Kobido, Reset, Lomi-lomi, Mauri, Balijski , Tajski i innych naturalnych technik pracy z ciałem i umysłem.

 
                            
 

Oferujemy do wynajęcia przestrzeń (gabinet 16m2 ) w Strefie Relaksu, na  stałe lub zmienne godziny przyjęć klientów.

Proponujemy swobodny wybór dowolnej ilości godzin, w których chcecie Państwo pracować.
Wszystko  w komfortowo wyposażonym pomieszczeniu,  w miłej, intymnej atmosferze.

Zapewniamy także:

  • wsparcie reklamowe oferowanych usług,
  • kalendarz zapisów on-line
  • recepcję czynną od pon-pt  w godz. 8:00-22:00 w weekendy 8.00 – 18.00
  • poczekalnię dla klientów
  • szybki ineternet WiFi
  • prysznic

Szkoła Joga Żoliborz, znajduje się przy ul. Rydygiera 19, na I piętrze w nowoczesnym apartamentowcu.
Wygodny dojazd komunikacją miejską.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety, oddzownimy:

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

W razie jakichkolwiek pytań – prosimy o kontakt:

tel:732 999 600, 534 923 923

email: info@jogazoliborz

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Szkoła Joga Żoliborz

ul. Rydygiera 19, lokal U 13, I piętro

01-793 Warszawa

 

          
 
 
 
 

Wydarzenia

[events-morgulec]