Koncert relaksacyjny gongów i mis nepalskich w hamakach

Koncert gongów i mis nepalskich w hamakach

🔔 Podczas sesji relaksacyjnej z towarzyszeniem instrumentów wielotonowych, ręcznie kutych gongów typu Tam-tam i Fen oraz śpiewających mis nepalskich doświadczymy uzdrawiającego i terapeutycznego oddziaływania fal dźwiękowych. W trakcie godzinnej sesji poczujemy harmonizujące i stymulujące działanie fal o bardzo dużym zakresie herców.

Przebywanie w hamaku podczas koncertu dodatkowo ułatwi osiągnięcie głębokiego odprężenia. Wsparcie ciała na chuście i lekkie kołysanie uwolni napięcie mięśniowe oraz odciąży kręgosłup. Ciało może oddać całkowicie swój ciężar, uwalniając napięcia na różnych poziomach.


GONGI I MISY NEPALSKIE

Terapia dźwiękiem od wieków pomaga ludziom cieszyć się zdrowiem, pełnią życia i harmonią. Fala dźwiękowa instrumentów wielotonowych będzie regenerować, relaksować, odprężać, wyciszać nasze ciała i umysły. Dźwięk mis i gongów poprowadzi nas w niezwykłą, uzdrawiającą podróż.

U podstaw masażu dźwiękiem stoi dawne przekonanie, że odpowiedni dźwięk działa harmonizująco na każdą komórkę ciała, przywracając jej prawidłową częstotliwość. To częstotliwość właściwa dla stanu, gdy czujemy się zdrowi, szczęśliwi i żyjemy w zgodzie z sobą, często zakłócana przez codzienny stres.🧘‍♀️🎼

Wydarzenie dla osób powyżej 14 roku życia.


🔔 Prowadzenie koncertu:

Ewa Majerska – absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie, autorka artykułów i audycji radiowych na temat muzykoterapii. Od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem jogi w Polsce, redaktor naczelna portalu Joga-joga.pl.🧘‍♀️🎶


📆 niedziela 25 lutego
🕕 godz. 18:00 i 19:45
🧘🏽‍♀️ szkoła Joga Żoliborz, Warszawa

📩 ☛ ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ ☚ (kliknij, a następnie kliknij w kafelek z zajęciami w grafiku i zaloguj się).

💸 CENA ZA MIEJSCE W CHUŚCIE: 95 zł
CENA ZA MIEJSCE NA MACIE: 75 zł (tylko zapisy telefoniczne 534 923 923)


🤔 CO ZABRAĆ:
– wygodny strój
– własną matę (lub można nabyć matę w Joga Żoliborz)

Koncerty rozpoczynają się punktualnie o 18:00 oraz 19:45. Prosimy o przybycie 15 minut przed koncertem.

Informacje: tel. 534 923 923
redakcja@joga-joga.pl