NAUCZYCIELE

Wiktor Morgulec

Założyciel szkoły. Dyplomowany nauczyciel jogi wg B.K.S. Iyengara. Od przeszło 12 lat uczy jogi. Autor pierwszego w Polsce multimedialnego podręcznika do nauki jogi naDVD: “Joga dla początkujących START”. W latach 2002-2004 spędził pół roku w Indiach, kształcąc się pod okiem najwybitniejszych nauczycieli metody B.K.S Iyengara w HIMALAYAN IYENGAR YOGA CENTRE w Dharamsala oraz w YOGANGA YOGA CENTRE w Dehradun. Prowadził zajęcia jogi dla dzieci w szkole i przedszkolach w Warszawie oraz wakacyjne i weekendowe kursy jogi. Współzałożyciel ogólnopolskiego, internetowego serwisu informacyjnego o jodze (www.joga-joga.pl), szkoły: Joga Żoliborz w Warszawie oraz AKADEMII ASAN.

Janusz Dąbrowski

Dyplomowany nauczyciel jogi wg. metody B.K.S. Iyengara, fizjoterapeuta.

Joanna Kołyszko-Tomasik

Dyplomowany nauczyciel jogi wg. metody B.K.S. Iyengara

Milena Kurowska

NAUCZYCIEL JOGI CERTYFIKOWANY PRZEZ INTERNATIONAL INTEGRAL YOGA INSTITUTE

Miroslava Curova

Nauczyciel jogi certyfikowany przez Yoga Alliance (RYT 200), masażysta, konsultant facylitator Metody One Brain, pasjonatka ruchu. Prowadzi zajęcia grupowe, indywidualne i dla firm

Marta Rzeczkowska

NAUCZYCIEL jogi certyfikowany przez INTERNATIONAL INTEGRAL YOGA INSTITUTE

Teresa Blizińska

Dyplomowany nauczyciel jogi wg. metody B.K.S Iyengara

Tatiana Potapowa

Tancerka, choreografka, instruktor Pilates, dyplomowana nauczycielka Aerial Jogi i Vinyasa Yoga RYT 200

Michał Kudzia

Praktyk jogi Ashtanga Vinyasa od 2005 r. i medytacji Vipassana od 2009 r. W 2010 uzyskał uprawnienia do prowadzenia zajęć ruchowych (dyplom Instruktora Sportu), a rok później certyfikat RYT500 nauczyciela jogi wg standardu Yoga Alliance. Przez ostatnie 14 lat uczył się od uznanych światowych autorytetów.

Wydarzenia: