NAUCZYCIELE

Wiktor Morgulec

Założyciel szkoły. Dyplomowany nauczyciel jogi wg B.K.S. Iyengara. Od przeszło 20 lat praktykuje jogę. Autor pierwszego w Polsce multimedialnego podręcznika do nauki jogi na DVD: „Joga dla początkujących START”. W latach 2002-2004 spędził pół roku w Indiach, kształcąc się pod okiem najwybitniejszych nauczycieli metody B.K.S Iyengara w HIMALAYAN IYENGAR YOGA CENTRE w Dharamsala oraz w YOGANGA YOGA CENTRE w Dehradun. Prowadził zajęcia jogi dla dzieci w szkole i przedszkolach w Warszawie oraz wakacyjne i weekendowe kursy jogi. Współzałożyciel ogólnopolskiego, internetowego serwisu informacyjnego o jodze (www.joga-joga.pl), szkoły: Joga Żoliborz w Warszawie oraz AKADEMII ASAN.

Marta Rzeczkowska

Pierwsze kroki na macie stawiała w szkole Joga Żoliborz pod okiem Wiktora Morgulca. Joga towarzyszyła jej przez wiele lat jako urozmaicenie innych aktywności fizycznych tj. jazda rowerem czy treningi oporowe aż w końcu przeszła na pierwszy plan. W maju 2020 r. zaczęła prowadzić zajęcia grupowe w Joga Żoliborz Wiktora Morgulca. Ukończyła 300h kurs nauczycielski w International Integral Yoga Instytute w 2020r. Uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli m.in.: Uday Bhosale, Patricia Walden, Jaki Nett, Wojciech Karczmarzyk, Ałła Raginis, Adrianna Suska, Olga Kuriata. Interesuje się naturalnymi metodami pozwalającymi zachować i przywrócić zdrowie. Jest w trakcie kursu zawodowego „Naturoterapeuta”. 

Janusz Dąbrowski

Dyplomowany nauczyciel jogi, specjalista od jogi dla kręgosłupa, absolwent AWF w Warszawie. Od 1986 roku prowadzi BIORELAX Gabinet Odnowy Biologicznej na warszawskim Żoliborzu (www.biorelax.waw.pl), gdzie odbywają się zajęcia z gimnastyki korekcyjnej dla dzieci, gimnastyki dla kobiet pod kątem profilaktyki bólów kręgosłupa oraz masaże kręgosłupa. Jogę praktykuje od 2003 roku, a w 2007 ukończył kurs nauczycielski Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Szczecinie u Jurka Jaguckiego.

Milena Kurowska

Odkąd pamiętam zawsze interesowało mnie obserwowanie, analizowanie i przetwarzanie, zawsze moja ciekawość świata była bardzo drążącą … Od dziecka maluję i uwielbiam różne formy ruchu, moja natura zaprowadziła mnie do spróbowania jogi. Od kilku lat jestem nauczycielem, praca z ciałem pozwala mi na bycie w pasji, czyli moge analizować , obserwować, naprowadzać i coś zmieniać. Głównie używam stylu Iyengara, natomiast jako, że z natury lubie eksperymenty, to zdarza mi się miksować różne style jogi i dodawać elementy, które uważam za przydatne w praktyce. Bardzo lubie mieć kontakt ze sobą i z drugim człowiekiem, a kiedy widze, że joga pozwala innym na czucie samego siebie, to we mnie pojawia się wielka radość i inspiracja.

Michał Kudzia

Praktyk jogi Ashtanga Vinyasa od 2005 r. i medytacji Vipassana od 2009 r. W 2010 uzyskał uprawnienia do prowadzenia zajęć ruchowych (dyplom Instruktora Sportu), a rok później certyfikat RYT500 nauczyciela jogi wg standardu Yoga Alliance. Przez ostatnie 14 lat uczył się od uznanych światowych autorytetów.

Iwona Michalska

Nauczycielka jogi certyfikowana przez INTERNATIONAL INTEGRAL YOGA INSTITUTE. Ukończyła Kurs Anatomii prawidłowej człowieka i Anatomii w praktyce jogi. Interesuje się również medycyną naturalną, w szczególności Ajurwedą. Nauczycielka Yin- Yang jogi, akredytowana przez Yoga Alliance. Nauczanie jogi jest jej wielką pasją. Lubi łączyć różne style jogi, dzięki czemu praktyka staje się różnorodna, ciekawa i daje wymierny skutek w postaci lepszej kondycji fizycznej, mentalnej i emocjonalnej.

Jej motto to – „ Joga to droga do poprawy jakości życia”

Radek Rychlik

Absolwent warszawskiego AWF-u oraz mgr psychologii. Autor publikacji naukowych z fizjologii, biomechaniki i psychofizjologii dotyczących ćwiczeń jogi. Pisał do magazynów „Joga”, „Yoga&Ayurveda”, „Trainer”, „Angora”. Szkolił się u mistrzów jogi w Indiach, USA i Europie Zachodniej. W 2002r. wprowadził do Polski dynamiczne style jogi – vinyasę i ashtangę. Obecnie uczy we własnym, autorskim stylu. Zajęcia Radka są dość intensywne, z dużym udziałem ćwiczeń wzmacniających i dynamicznych, lecz jednocześnie prowadzone z naciskiem na bezpieczeństwo i efekty prozdrowotne.

Marta Radej

Ukończyła Kurs Nauczycielski Jogi Integralnej i otrzymała dyplom certyfikowany przez International Integral Yoga Institute. Pogłębia cały czas swoją wiedzę, wciąż bierze udział w warsztatach i kursach. Jest również instruktorem Mat Pilates. Fascynuje ją praca z ciałem i umysłem.

Agnieszka Kunicka

Nauczycielka jogi certyfikowana przez International Integral Yoga Institute. Zajęcia prowadzi wg metody B.K.S Iyengara. Chętnie korzysta również z innych rodzajów jogi (vinyasa, jin joga, maha joga), aby jak najlepiej dostosować zajęcia do potrzeb uczestniczek/-ów. Uczestniczka warsztatów i międzynarodowych konwentów jogi oraz kursów medytacji Vipassana; fotografka. Interesuje się naturalnymi metodami podtrzymywania zdrowia

Elżbieta Michałkiewicz

Jogę praktykuje od 2004 roku. Regularnie też brała udział w warsztatach, szkoleniach i konwencjach jogi. Przez wiele lat praktykowała w w Ashramie Sivananda Yoga Vedanta w Neyyar Dam w Indiach. Certyfikowany Nauczyciel Jogi Integralnej oraz  jogi dla dzieci.

Agata Stawarz

Miłośniczka i fascynatka ruchu 🙂 Mówię tak o sobie, bo od kiedy pamiętam mierzę się z różnymi formami aktywności. 
Podchodząc profesjonalnie do ruchu – będąc już osobą dorosłą – zdobyłam Certyfikat Trenera Personalnego.
Z Jogą, moją obecnie wielką miłością, zetknęłam się jeszcze na studiach. Po Studiach Aktorskich zajęłam się moją profesją, jak również dramą dla dzieci, którą przez 12 lat prowadziłam w warszawskich szkołach podstawowych. Uwielbiam bawić się, pracować i rozwijać z dziećmi.
Jestem dziś szczęśliwą posiadaczką Certyfikatu Jogi Integralnej, Jogi dla Dzieci i Aerial Jogi. 

Renata Sokołowska

Dzielę się swoją miłością do jogi w nurcie Iyengara.

Na moich zajęciach poczujesz lekkość w ciele i spokój w głowie.

Jestem w trakcie Kursu Nauczycielskiego IIYI.

Wydarzenia

[events-morgulec]