NAUCZYCIELE

Wiktor Morgulec

Założyciel szkoły. Dyplomowany nauczyciel jogi wg B.K.S. Iyengara. Od przeszło 20 lat praktykuje jogę. Autor pierwszego w Polsce multimedialnego podręcznika do nauki jogi na DVD: “Joga dla początkujących START”. W latach 2002-2004 spędził pół roku w Indiach, kształcąc się pod okiem najwybitniejszych nauczycieli metody B.K.S Iyengara w HIMALAYAN IYENGAR YOGA CENTRE w Dharamsala oraz w YOGANGA YOGA CENTRE w Dehradun. Prowadził zajęcia jogi dla dzieci w szkole i przedszkolach w Warszawie oraz wakacyjne i weekendowe kursy jogi. Współzałożyciel ogólnopolskiego, internetowego serwisu informacyjnego o jodze (www.joga-joga.pl), szkoły: Joga Żoliborz w Warszawie oraz AKADEMII ASAN.

Marta Rzeczkowska

NAUCZYCIEL jogi certyfikowany przez INTERNATIONAL INTEGRAL YOGA INSTITUTE

Janusz Dąbrowski

Dyplomowany nauczyciel jogi wg. metody B.K.S. Iyengara, fizjoterapeuta.

Milena Kurowska

NAUCZYCIEL JOGI CERTYFIKOWANY PRZEZ INTERNATIONAL INTEGRAL YOGA INSTITUTE

Michał Kudzia

Praktyk jogi Ashtanga Vinyasa od 2005 r. i medytacji Vipassana od 2009 r. W 2010 uzyskał uprawnienia do prowadzenia zajęć ruchowych (dyplom Instruktora Sportu), a rok później certyfikat RYT500 nauczyciela jogi wg standardu Yoga Alliance. Przez ostatnie 14 lat uczył się od uznanych światowych autorytetów.

Iwona Michalska

Nauczycielka jogi certyfikowana przez INTERNATIONAL INTEGRAL YOGA INSTITUTE. Ukończyła Kurs Anatomii prawidłowej człowieka i Anatomii w praktyce jogi. Interesuje się również medycyną naturalną, w szczególności Ajurwedą.

Radek Rychlik

Absolwent warszawskiego AWF-u oraz mgr psychologii. Autor publikacji naukowych z fizjologii, biomechaniki i psychofizjologii dotyczących ćwiczeń jogi. Pisał do magazynów „Joga”, „Yoga&Ayurveda”, „Trainer”, „Angora”. Szkolił się u mistrzów jogi w Indiach, USA i Europie Zachodniej. W 2002r. wprowadził do Polski dynamiczne style jogi – vinyasę i ashtangę. Obecnie uczy we własnym, autorskim stylu. Zajęcia Radka są dość intensywne, z dużym udziałem ćwiczeń wzmacniających i dynamicznych, lecz jednocześnie prowadzone z naciskiem na bezpieczeństwo i efekty prozdrowotne.

Anna Jagiellak​

Ceryfikowana nauczycielka Vinyasa Yoga Teacher RYT 200 i Aerial yoga, praktykująca od kilku lat różne style jogi. Dynamikę i energię czerpie z asthangi, precyzję i dokładność odnajduje w hatha jodze, a radość i odprężenie w jogowym hamaku. Na macie i na szarfie najważniejsze jest dla niej bezpieczeństwo i komfort ćwiczących.

Agnieszka Kunicka

Nauczycielka jogi certyfikowana przez International Integral Yoga Institute. Uczestniczka międzynarodowych konwentów jogi. Nauczycielka i manager szkoły Joga Żoliborz. Interesuje się naturalnymi metodami podtrzymywania zdrowia, fotografka.

Elżbieta Michałkiewicz

Jogę praktykuje od 2004 roku. Regularnie też brała udział w warsztatach, szkoleniach i konwencjach jogi. Przez wiele lat praktykowała w w Ashramie Sivananda Yoga Vedanta w Neyyar Dam w Indiach. Obecnie jestem w trakcie Kursu Nauczycielskiego Jogi Integralnej.

Wydarzenia

[events-morgulec]