NAUCZYCIELE

Wiktor Morgulec

Założyciel szkoły. Dyplomowany nauczyciel jogi wg B.K.S. Iyengara. Od przeszło 12 lat uczy jogi. Autor pierwszego w Polsce multimedialnego podręcznika do nauki jogi na DVD: “Joga dla początkujących START”. W latach 2002-2004 spędził pół roku w Indiach, kształcąc się pod okiem najwybitniejszych nauczycieli metody B.K.S Iyengara w HIMALAYAN IYENGAR YOGA CENTRE w Dharamsala oraz w YOGANGA YOGA CENTRE w Dehradun. Prowadził zajęcia jogi dla dzieci w szkole i przedszkolach w Warszawie oraz wakacyjne i weekendowe kursy jogi. Współzałożyciel ogólnopolskiego, internetowego serwisu informacyjnego o jodze (www.joga-joga.pl), szkoły: Joga Żoliborz w Warszawie oraz AKADEMII ASAN.

Marta Rzeczkowska

NAUCZYCIEL jogi certyfikowany przez INTERNATIONAL INTEGRAL YOGA INSTITUTE

Milena Kurowska

NAUCZYCIEL JOGI CERTYFIKOWANY PRZEZ INTERNATIONAL INTEGRAL YOGA INSTITUTE

Janusz Dąbrowski

Dyplomowany nauczyciel jogi wg. metody B.K.S. Iyengara, fizjoterapeuta.

Michał Kudzia

Praktyk jogi Ashtanga Vinyasa od 2005 r. i medytacji Vipassana od 2009 r. W 2010 uzyskał uprawnienia do prowadzenia zajęć ruchowych (dyplom Instruktora Sportu), a rok później certyfikat RYT500 nauczyciela jogi wg standardu Yoga Alliance. Przez ostatnie 14 lat uczył się od uznanych światowych autorytetów.

Anna Jagiellak

Ceryfikowana nauczycielka Vinyasa Yoga Teacher RYT 200 i Aerial yoga, praktykująca od kilku lat różne style jogi. Dynamikę i energię czerpie z asthangi, precyzję i dokładność odnajduje w hatha jodze, a radość i odprężenie w jogowym hamaku. Na macie i na szarfie najważniejsze jest dla niej bezpieczeństwo i komfort ćwiczących.