NAUCZYCIELE

Wiktor Morgulec

Założyciel szkoły. Dyplomowany nauczyciel jogi wg B.K.S. Iyengara. Od przeszło 20 lat praktykuje jogę. Autor pierwszego w Polsce multimedialnego podręcznika do nauki jogi na DVD: „Joga dla początkujących START”. W latach 2002-2004 spędził pół roku w Indiach, kształcąc się pod okiem najwybitniejszych nauczycieli metody B.K.S Iyengara w HIMALAYAN IYENGAR YOGA CENTRE w Dharamsala oraz w YOGANGA YOGA CENTRE w Dehradun. Prowadził zajęcia jogi dla dzieci w szkole i przedszkolach w Warszawie oraz wakacyjne i weekendowe kursy jogi. Współzałożyciel ogólnopolskiego, internetowego serwisu informacyjnego o jodze (www.joga-joga.pl), szkoły: Joga Żoliborz w Warszawie oraz AKADEMII ASAN.

Marta Rzeczkowska

Pierwsze kroki na macie stawiała w szkole Joga Żoliborz pod okiem Wiktora Morgulca. Joga towarzyszyła jej przez wiele lat jako urozmaicenie innych aktywności fizycznych tj. jazda rowerem czy treningi oporowe aż w końcu przeszła na pierwszy plan. W maju 2020 r. zaczęła prowadzić zajęcia grupowe w Joga Żoliborz Wiktora Morgulca. Ukończyła 300h kurs nauczycielski w International Integral Yoga Instytute w 2020r. Uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli m.in.: Uday Bhosale, Patricia Walden, Jaki Nett, Wojciech Karczmarzyk, Ałła Raginis, Adrianna Suska, Olga Kuriata. Interesuje się naturalnymi metodami pozwalającymi zachować i przywrócić zdrowie. Jest w trakcie kursu zawodowego „Naturoterapeuta”. 

Janusz Dąbrowski

Dyplomowany nauczyciel jogi, specjalista od jogi dla kręgosłupa, absolwent AWF w Warszawie. Od 1986 roku prowadzi BIORELAX Gabinet Odnowy Biologicznej na warszawskim Żoliborzu (www.biorelax.waw.pl), gdzie odbywają się zajęcia z gimnastyki korekcyjnej dla dzieci, gimnastyki dla kobiet pod kątem profilaktyki bólów kręgosłupa oraz masaże kręgosłupa. Jogę praktykuje od 2003 roku, a w 2007 ukończył kurs nauczycielski Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Szczecinie u Jurka Jaguckiego.

Milena Kurowska

Odkąd pamiętam zawsze interesowało mnie obserwowanie, analizowanie i przetwarzanie, zawsze moja ciekawość świata była bardzo drążącą … Od dziecka maluję i uwielbiam różne formy ruchu, moja natura zaprowadziła mnie do spróbowania jogi. Od kilku lat jestem nauczycielem, praca z ciałem pozwala mi na bycie w pasji, czyli moge analizować , obserwować, naprowadzać i coś zmieniać. Głównie używam stylu Iyengara, natomiast jako, że z natury lubie eksperymenty, to zdarza mi się miksować różne style jogi i dodawać elementy, które uważam za przydatne w praktyce. Bardzo lubie mieć kontakt ze sobą i z drugim człowiekiem, a kiedy widze, że joga pozwala innym na czucie samego siebie, to we mnie pojawia się wielka radość i inspiracja.

Michał Kudzia

Praktyk jogi Ashtanga Vinyasa od 2005 r. i medytacji Vipassana od 2009 r. W 2010 uzyskał uprawnienia do prowadzenia zajęć ruchowych (dyplom Instruktora Sportu), a rok później certyfikat RYT500 nauczyciela jogi wg standardu Yoga Alliance. Przez ostatnie 14 lat uczył się od uznanych światowych autorytetów.

Marta Radej

Ukończyła Kurs Nauczycielski Jogi Integralnej i otrzymała dyplom certyfikowany przez International Integral Yoga Institute. Pogłębia cały czas swoją wiedzę, wciąż bierze udział w warsztatach i kursach. Jest również instruktorem Mat Pilates. Fascynuje ją praca z ciałem i umysłem.

Agnieszka Kunicka

Nauczycielka jogi certyfikowana przez International Integral Yoga Institute. Zajęcia prowadzi wg metody B.K.S Iyengara. Chętnie korzysta również z innych rodzajów jogi (vinyasa, jin joga, maha joga), aby jak najlepiej dostosować zajęcia do potrzeb uczestniczek/-ów. Uczestniczka warsztatów i międzynarodowych konwentów jogi oraz kursów medytacji Vipassana; fotografka. Interesuje się naturalnymi metodami podtrzymywania zdrowia

Elżbieta Michałkiewicz

Jogę praktykuje od 2004 roku. Regularnie też brała udział w warsztatach, szkoleniach i konwencjach jogi. Przez wiele lat praktykowała w w Ashramie Sivananda Yoga Vedanta w Neyyar Dam w Indiach. Certyfikowany Nauczyciel Jogi Integralnej oraz  jogi dla dzieci.

Agata Stawarz

Miłośniczka i fascynatka ruchu 🙂 Mówię tak o sobie, bo od kiedy pamiętam mierzę się z różnymi formami aktywności. 
Podchodząc profesjonalnie do ruchu – będąc już osobą dorosłą – zdobyłam Certyfikat Trenera Personalnego.
Z Jogą, moją obecnie wielką miłością, zetknęłam się jeszcze na studiach. Po Studiach Aktorskich zajęłam się moją profesją, jak również dramą dla dzieci, którą przez 12 lat prowadziłam w warszawskich szkołach podstawowych. Uwielbiam bawić się, pracować i rozwijać z dziećmi.
Jestem dziś szczęśliwą posiadaczką Certyfikatu Jogi Integralnej, Jogi dla Dzieci i Aerial Jogi.