Tomek Torres – koncert handpanowy

19 maja (piątek), godz. 20​​

Koncert handpanowy - Tomek Torres

Wyjątkowy koncert!

W piątek 19 maja o godz. 20:00 zagra dla Was w naszej szkole znakomity muzyk Tomek Torres. Zabrzmi tego wieczora aż 5 handpanów w różnych skalach.

Koncerty handpanowe

To wspaniała okazja, żeby dać sobie chwilę na zatrzymanie codziennego biegu, zamknąć na chwilę oczy, rozmarzyć się, wsłuchać w ich wyjątkowo kojące brzmienie. Tomek znany jest ze swojego bardzo melodycznego i muzycznego podejścia do tego instrumentu. Podczas koncertu będzie można wysłuchać oryginalnych kompozycji Tomka, które znajdą się na jego nadchodzącej płycie zatytułowanej „Sonic Energy”. Już teraz można wysłuchać w serwisach streamingowych kilku premierowych utworów na serwisach streamingowych.

Tomasz Torres

Absolwent Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu na wydziale instrumentalnym. Muzyk z ponad 20-letnim doświadczeniem na polskiej scenie muzycznej, uznany perkusista sesyjny, współzałożyciel zespołu Afromental, na stałe grający m. in. w zespole Urszuli Dudziak czy Sławka Uniatowskiego.

Swoje wieloletnie doświadczenie i wykształcenie muzyczne wykorzystuje w swojej nowej pasji, jaką są koncerty relaksacyjne z wykorzystaniem handpanów, a także tzw. „kąpiele w dźwiękach” czyli koncerty na instrumentach ściśle związanymi z medytacja, jogą, śpiewaniem mantr.


Informacje i rezerwacja miejsca

Czas: 19 maja (piątek), godz. 20:00

Miejsce: Szkoła Joga Żoliborz, ul. Rydygiera 19, klatka D, domofon 1313, Warszawa

Kontakt: mail info@jogazoliborz.pl, tel. 534 923 923

Bilety w cenie 90 zł do nabycia przez stronę GRAFIK ZAJĘĆ (na planie zajęć kliknij w kafelek z koncertem) lub w recepcji szkoły.