Warsztat „Joga – Taniec – Życie”

01.10.2023, godz. 17 | Warszawa, Joga Żoliborz

„Sposób, w jaki się poruszamy, odzwierciedla i wpływa na sposób, w jaki przeżywamy życie” ~ Rudolf Laban

Zapraszam Cię do podróży przez życie. Do Twojej własnej opowieści ciała i umysłu, do zatrzymania się, usłyszenia siebie, poczucia swojego ciała i zbliżenia się do siebie. Niech to, co ukryte, zostanie zwerbalizowane, wyrażone, uwolnione, odpuszczone. Zapraszam Cię do ekspresji, ruchu spontanicznego i improwizacji.

Na warsztatach poznasz trzystopniową ścieżkę odpuszczenia i uwolnienia emocji. Poczujesz, jak spada ciężar – z Twego ciała, dzięki gimnastyce wibracyjnej i dynamicznej fali ciała, i poczujesz odpuszczenie emocji – dzięki ruchowi spontanicznemu, nata – jodze (jodze tańca) i tańcowi z czucia.

Doświadczysz spotkania z medytacją w ruchu. Taniec z czucia – to aktywność ruchowa, która jest formą terapii, pozwalającej zredukować stres i zbliżyć się do siebie na wielu poziomach. Nie ma tu określonych zasad, układów – w połączeniu z asanami jogi płynący z czucia ruch sprawia, że doświadczysz wolności i autentyczności.

Zatańczysz opowieść swego życia i otworzysz się na uczucia wyższe: wdzięczność, miłość, radość i współodczuwanie.
Na poziomie fizycznym doświadczysz harmonii i niewymuszenia: Twoje mięśnie, kości, powięź, stawy, tkanki, komórki, narządy wewnętrzne poruszą się w sposób zgodny z potrzebami ciała w danym momencie.

Wystarczy, że zaufasz ciału i dasz mu się poprowadzić – każdy ruch jest wówczas właściwy, a taniec stanie się metaforą życia. Wchodząc w ruch, pokazujesz swoje życie. Zmieniając jakiś ruch w tańcu, zmieniasz coś w swoim życiu. Pozwól sobie na większą świadomość ciała, pogłęb relację ze sobą i ze światem.

Nie musisz UMIEĆ TAŃCZYĆ. Taniec jest w Twoim krwiobiegu. Nasi Przodkowie tańczyli – gdy ktoś się rodził i umierał, gdy kwitła miłość i pojawiał się smutek. Wystarczy, że wprawisz ciało w ruch, by poczuć wolność w ciele.
Zapraszam Cię do tego niecodziennego spotkania. Na koniec zaproszę Cię do medytacji. W wyjątkowej Technice Bramy poczujesz, kim jesteś naprawdę – Czystą Świadomością. Zintegrujesz tym samym wszystko, co wydarzy się podczas warsztatu, zatrzymasz w sobie ten czas i pozwolisz sobie poczuć swoje życie jako PEŁNIĘ.

Wygodne ubranie, mata, bose stopy, nawodnienie – tylko to Ci będzie potrzebne.

Resztę masz w sobie.


Prowadzenie: Katarzyna Enerlich


📆 niedziela 1 października

🕕 godz. 17:00-20:00

🧘🏽‍♀️ szkoła Joga Żoliborz, Warszawa

💸 cena warsztatu: 150 PLN

📩 ☛ ZAPISZ SIĘ ☚ (kliknij, a następnie kliknij w kafelek z zajęciami w grafiku i zaloguj się).

Informacje i pytania:

tel. 534 923 923
mail: joga@kursnauczycielski.pl