„Brama do Wiosny” – warsztat jogi wibracyjnej z Kasią Enerlich

10.02.2024, godz. 17 | Warszawa, Joga Żoliborz

Brama do Wiosny - warsztat z Kasią Enerlich

Warsztat jogi wibracyjnej, która Cię zbalansuje. Da Ci siłę, ale i rozluźnienie, wprowadzi harmonię i przygotuje Cię do wiosny.

  1. Praca z powięzią
  2. Joga funkcjonalna
  3. Ćwiczenia izometryczne oraz różnorodne techniki, wspomagające Twoją codzienną praktykę lub zachęcające do częstszego praktykowania, ruch spontaniczny
  4. Medytacja w ruchu, czyli joga tańca, czyli Nata Joga

W tej Podróży nawiążesz kontakt z Ciałem poprzez Umysł i z Umysłem poprzez Ciało. Wzmocnisz mięśnie, rozluźnisz i rozmiękczysz ciało i doznasz przesunięcia granic w owym ciele. Zaobserwujesz wpływ tego stanu na swoje samopoczucie, na poziom stresu, a raczej jego zniwelowanie.

Wspomaganie organizmu w tym zakresie jest bardzo ważne – pobudzisz również sposób samouzdrawiające zdolności i zapobiegniesz infekcjom.

Mantra, która nam będzie towarzyszyć podczas jednego z bloków – Nata Jogi, to Mantra Maha Mrityunjaya. Jest silną mantrą uzdrawiającą i odżywczą. Siła uzdrawiająca obudzona przez tę mantrę wysyła fale od ciała do psychiki i od psychiki do duszy. Wzmacnia naszą siłę woli, wiedzę i działanie, odblokowując w ten sposób przepływ entuzjazmu, odwagi i determinacji w spełnianiu intencji. Wibracja tej mantry budzi wewnętrzną siłę uzdrawiającą przyciągając naturalne środki lecznicze. Ta mantra łączy nas z naszym wewnętrznym Uzdrowicielem i pomaga nam otrzymać pełne odżywienie z żywności, ziół lub jakiejkolwiek dyscypliny podjętej dla naszego całkowitego dobrobytu. Dlatego właśnie jest doskonała na czas przejścia od zimy.

Co będzie potrzebne do tej sesji?

Mata, bose stopy, legginsy oraz – jeśli chcesz poczuć jeszcze bardziej wzmocnienie – dwie hantelki 1 lub 2 kg albo dwie butelki 0,5 litra z wodą.

Czekam na Was!


Prowadzenie: Katarzyna Enerlich


📆 sobota 10 lutego

🕕 godz. 17:00-20:00

🧘🏽‍♀️ szkoła Joga Żoliborz, Warszawa

💸 cena warsztatu: 150 PLN

📩 ☛ ZAPISZ SIĘ ☚ (kliknij, a następnie kliknij w kafelek z zajęciami w grafiku i zaloguj się).

Informacje i pytania:

tel. 534 923 923
mail: redakcja@joga-joga.pl​