„WROLUJ się w Jogę”: Relaks + Regeneracja Powięzi

3-godzinny warsztat z Edytą Wołoszyn

16.09.2023, godz. 17 | Warszawa, Joga Żoliborz

"WROLUJ się w Jogę": Relaks + Regeneracja Powięzi | 2023-09-16

Rolowanie to rodzaj autoterapii mięśniowo-powięziowej. Dla spiętej powięzi ratunkiem jest rolowanie mięśni, które poprawia mobilność, przyśpiesza regenerację i zmniejsza ból. Jest to rodzaj automasażu, który sprawdza się w każdej dyscyplinie sportu zarówno na poziomie zaawansowanym jak też rekreacyjnym. Rolowanie sprawdzi się nie tylko wśród osób aktywnych, ale również tych, które narażone są na przeciążenia kręgosłupa, związane z siedzącą lub stojącą pracą.

Rolując się rozluźniamy tkanki i zwiększamy przepływ krwi, dzięki czemu do mięśni dociera większa ilość składników odżywczych.

Możesz rolować się zawsze! Przed treningiem, po treningu lub w celach terapeutycznych:

  • Rolowanie przed treningiem ma za zadanie rozgrzać mięśnie i pobudzić tkanki, aktywujemy krążenie krwi i lepiej przygotowujemy nasze mięśnie do treningu.
  • Rolowanie po treningu ma na celu wyciszyć cały organizm po wysiłku fizycznym. Dodatkowo poprawia zdolność regeneracyjną mięśni.
  • Rolowanie terapeutyczne jest dobrym sposobem na ulgę dla ciała – po ciężkim i pełnym stresu dniu, bez pomocy fizjoterapeuty czy masażysty!
  • Rolowanie połączone z jogą przynosi dużo korzyści. Wyrolowane mięśnie są bardziej plastyczne i lepiej się rozciągają, w asanach pozwalają praktykującym zwiększyć zakresy.

Prowadząca:

Edyta Wołoszyn – Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, nauczyciel akademicki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, nauczyciel jogi International Integral Yoga Institute, instruktor osób z niepełnosprawnościami, instruktor pilates, aerial joga, aerobic i in.

Edyta Wołoszyn

📆 sobota 16 września

🕕 godz. 17:00-20:00

🧘🏽‍♀️ szkoła Joga Żoliborz, Warszawa

💸 cena warsztatu: 150 PLN

📩 ☛ ZAPISZ SIĘ ☚ (kliknij, a następnie kliknij w kafelek z zajęciami w grafiku i zaloguj się).

Informacje i pytania:

tel. 534 923 923
mail: joga@kursnauczycielski.pl