Tomek Torres – koncert handpanowy

12 maja (niedziela), godz. 18​​

Tomek Torres - koncert handpanowy

Wyjątkowy koncert!

W niedzielę 12 maja o godz. 18:00 zagra dla Was w naszej szkole znakomity muzyk Tomek Torres.

Koncerty handpanowe

… to wspaniała okazja, żeby dać sobie chwilę na zatrzymanie codziennego biegu, zamknąć na chwilę oczy, rozmarzyć się, wsłuchać w ich wyjątkowo kojące brzmienie. Tomek znany jest ze swojego bardzo melodycznego i muzycznego podejścia do tego instrumentu. Podczas koncertu będzie można wysłuchać oryginalnych kompozycji Tomka, który zagra na kilku znakomitych instrumentach w różnych skalach i opowie ciekawe historie o handpanach i swojej twórczości.

Tomasz Torres

Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Bytomiu oraz Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu na wydziale instrumentalnym. Muzyk z 25-letnim doświadczeniem na polskiej scenie muzycznej, uznany perkusista sesyjny, współzałożyciel zespołu Afromental.

Tomek Torres jest również kompozytorem oraz handpanistą znanym z wirtuozeryjnego podejścia do gry na handpanie. Jego muzyka charakteryzuje się głębokim emocjonalnym wyrazem i unikalnym stylem, który łączy elementy muzyki etnicznej, ambientu oraz improwizacji. Przekracza granice gatunków muzycznych, inspirując słuchaczy do podróży w głąb emocji i wyobraźni. Dzięki swemu oddaniu dla muzyki oraz umiejętnościom artystycznym Tomek Torres stał się jednym z wiodących handpanistów w Polsce, cieszącym się uznaniem zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Swoje wieloletnie doświadczenie i wykształcenie muzyczne wykorzystuje w swojej nowej pasji, jaką są koncerty relaksacyjne z wykorzystaniem handpanów.


Informacje i rezerwacja miejsca

Czas: 12 maja (niedziela), godz. 18:00
Miejsce: Szkoła Joga Żoliborz, ul. Rydygiera 19, klatka D, domofon 1313, Warszawa
Kontakt: mail info@jogazoliborz.pl, tel. 534 923 923
Bilety w cenie 90 zł do nabycia przez stronę GRAFIK ZAJĘĆ (na planie zajęć kliknij w kafelek z koncertem) lub w recepcji szkoły.